Nadcházející swingers večírky a akce


01
října
2022
sobota, 1. říjen 2022 19:00 - neděle, 2. říjen 2022 04:00
!!!POZOR!!!!VELKÁ AKČNÍ PÁRTY PRO ŽENY A PÁRY S NULOVÝM VSTUPNÝM!!!! Platíte jen konzumaci, minimálně ve výši 200 Kč. Češi jsou národem, který bere akce nejrůznějšího typu jako hru a my jsme klub otevřený hrátkám různého charakteru. Čeká vás kromě pití spousta občerstvení ve formě sladkého a slaného pečiva i ovoce, koupání ve vířivé vaně a vynikající zábava s hudbou i tancem na přání i prostory k vzájemnému sbližování a erotickým hrátkám. Budete se bavit, tančit, relaxovat ve vířivce a třeba i dovádět do časných ranních hodin. V případě zájmu můžeme zaházet šipkami nebo si zahrát nějakou společensko - erotickou soutěž. Těšíme se na vás všechny, vítáni jsou noví členové. DNES UŽ JE PŘIHLÁŠENO 70 LIDÍ!!! Tak máte poslední šanci!
08
října
2022
sobota, 8. říjen 2022 19:00 - neděle, 9. říjen 2022 04:00
JE TU OPĚT ALL INCLUSIVE NAKED PÁRTY S PREFERENCÍ NAHÁČŮ!!!!!!!
Povoleny jsou přezůvky a župan. Při vstupu zaplatíte paušál – viz výše a pak už můžete jíst, pít, tančit, vířit se a bavit se co hrdlo ráčí.
Čeká vás kromě pití spousta občerstvení ve formě sladkého a slaného pečiva i ovoce.
Koupání ve vířivé vaně a vynikající zábava s hudbou i tancem na přání i prostory k vzájemnému sbližování a erotickým hrátkám. Budeme se bavit, tančit, relaxovat ve vířivce a třeba i dovádět do časných ranních hodin. V případě zájmu můžeme zaházet šipkami nebo si zahrát nějakou společensko - erotickou soutěž
Těšíme se na vás všechny, vítáni jsou noví členové.
Sympataci7973 za celý tým.